Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w sprawie

Przed podjęciem czynności w określonej sprawie, przeprowadzamy z Klientami bezpłatną konsultację podczas której omawiamy wstępnie stan faktyczny sprawy i określamy jaki efekt Klient chce z naszą pomocą uzyskać (np. potwierdzenie albo zanegowanie posiadanych informacji, weryfikacja podejrzeń, ustalenie konkretnego miejsca przebywania osób lub rzeczy). Dzięki temu, już podczas konsultacji możemy właściwie nakreślić czynności, które należy podjąć, aby Klient uzyskał zamierzony efekt.

Konsultacje w większości odbywają się telefonicznie – prosimy w tym celu o bezpośredni kontakt na wskazany numer telefonu na stronie lub o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, wskazując preferowaną godzinę kontaktu w której pracownik biura będzie mógł się z Państwem swobodnie skontaktować w celu wstępnego omówienia Państwa sprawy.

Zapraszamy do kontaktu.

Umów się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie!


  • Działamy w oparciu o licencję detektywistyczną nr 0001140 i z zachowaniem najwyższych standardów, do każdej sprawy przygotowujemy niezbędny materiał dowodowy tj. dokumentację fotograficzną, audiowizualną, dokładny raport z czynności – profesjonalnie dostosowany do standardów dowodowych i który może być wykorzystany w ewentualnych postępowaniach sądowych. Każda konsultacja objęta jest tajemnicą zawodową.