Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w sprawie

Doskonale wiemy, że trafiając na naszą stronę, znaleźliście się Państwo prawdopodobnie w skomplikowanej sytuacji, która wymaga przynajmniej wstępnego omówienia, aby w ogóle móc zaplanować jak fachowo podejść do sprawy i rozwiązać problem.
 
Wiemy też, że przed podjęciem pierwszego kroku, często powstrzymują nas różnego rodzaju obawy, związane z kosztami fachowej porady, czy też same wątpliwości co do decyzji o najlepszym rozwiązaniu określonej sprawy.

Z tego względu, nauczeni doświadczeniem, że czasami samo omówienie i nakreślenie sytuacji faktycznej pozwala sprecyzować jakie działania należy podjąć, dajemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji w sprawie. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura lub o wypełnienie krótkiego formularza poniżej ze wskazaniem godziny i terminu w których możemy się z Państwem zwrotnie skontaktować. Ważne! Niezależnie od formy kontaktu, każda konsultacja objęta jest tajemnicą zawodową i pozostaje zawsze pomiędzy biurem a rozmówcą.

Bezpłatna konsultacja

Potrzebujesz porady lub zweryfikowania określonych informacji? Wypełnij anonimowy formularz i umów się na bezpłatną konsultację.