Gdzie pracujemy

Zasięg operacyjny biura Debtos z Poznania

Działania operacyjne prowadzimy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, gdzie usytuowana jest siedziba biura detektywistycznego Debtos. Głównym obszarem naszych zainteresowań pozostają miasta takie jak Poznań, Piła oraz Ostów Wielkopolski.

Bazując na sporym doświadczeniu naszych ekspertów chętnie podejmiemy się także prowadzenia spraw na terenie całego kraju oraz Państw Unii Europejskiej: Niemiec, Austrii czy Szwajcarii.

Jakie doświadczenie posiadają nasi eksperci?

Nasi detektywi pracowali między innymi na terenie Poznania, Słubic, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Piły, Szczecina oraz Trójmiasta w obrębie rodzimego kraju oraz na terenie Monachium, Wiednia czy Frankfurtu poza jego granicami – zarówno przy sprawach biznesowych jak i kryminalnych.

W czasie swojej wieloletniej służby nasi eksperci poznali uwarunkowania społeczne i geograficzne wiodących aglomeracji na terenie ojczystego kraju oraz ich topografię, ze szczególnym uwzględnieniem miast położonych w obrębie województwa wielkopolskiego.

Współpraca w działaniach operacyjnych poza granicami Poznania

Specyfika działalności prowadzonej przez biura detektywistyczne wymaga często wykroczenia poza rodzimy Poznań czy województwo wielkopolskie, a nawet poza granicę naszego kraju. Jednak priorytetem naszych działań operacyjnych niezależnie od lokalizacji pozostaje rzetelne wykonanie pracy z poszanowaniem etyki, praw człowieka oraz przede wszystkim z naciskiem na dyskrecję i poufność informacji jakie zbieramy. Dlatego też w naszych działaniach często wspieramy się znanymi nam od lat i sprawdzonymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi na terenie całego kraju.