Poszukiwanie i ujawnianie majątku dłużnika

Poszukiwanie i ujawnianie majątku dłużnika

Pozytywne rozstrzygnięcie sądu i uzyskanie tytułu wykonawczego to dopiero pierwszy krok dla odzyskania należnych wierzytelności. W dzisiejszych czasach, aby dokonać skutecznej egzekucji należy posiadać wiedzę o majątku dłużnika i wykonywanych przez niego transakcjach gospodarczych. Doświadczenie nauczyło nas, że samo złożenie wniosku o wszczęcie postępowania egzekucyjnego może okazać się niewystarczające do odzyskania należności.

Dłużnicy nie ułatwiają wierzycielom i organom egzekucyjnym windykacji i często ukrywają swój rzeczywisty majątek, uniemożliwiając tym samym skuteczną windykację wierzytelności. Komornicy sądowi wykonując wyłącznie standardowe działania, w celu ustalenia majątku dłużnika takie jak weryfikacja rachunków bankowych, nieruchomości czy sprawdzenie czy dłużnik posiada nadpłaty zobowiązań publicznoprawnych nie mają możliwości wyegzekwowania należności dla wierzycieli.

Dlaczego Wybrać Nas?

Profesjonalizm i Doświadczenie

Posiadamy lata doświadczenia i setki zadowolonych klientów, którzy potwierdzają naszą skuteczność i podejście.

Dyskrecja
i Poufność

Oferujemy gwarancję pełnej dyskrecji w każdym aspekcie naszej pracy. Każdy z nas posiada państwową licencję i Twoje informacje są u nas chronione tajemnicą zawodową

Personalizacja
usług

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne
Rozwiązania

Stosujemy najnowsze narzędzia i techniki, aby zapewnić dokładne i szybkie wyniki.

Poszukiwanie majątku dłużników

Zakres usług

POSZUKIWANIE I UJAWNIANIE MAJĄTKU OSÓB

Weryfikujemy rzeczywisty stan majątku osób (np. dłużników, nierzetelnych kontrahentów), ustalamy ich źródła dochodu, posiadane aktualnie składniki majątku i ustalamy na czyją rzecz wyzbyli się majątku w celu uniknięcia spłaty wierzytelności.

Dochodzenie
należności

Lokalizujemy majątek dłużnika. Analizujemy działalności gospodarczej dłużników dla optymalizacji procesów egzekucyjnych. Przeprowadzamy dochodzenia w celu identyfikacji nieujawnionych dochodów i majątków.

USTALENIE ADRESU
ZAMIESZKANIA OSÓB

Przeprowadzamy czynności w zakresie ustalenia oficjalnego adresu zamieszkania osób np. dłużników notorycznie uchylających się od zapłaty należności oraz unikających prawidłowego doręczenia im korespondencji, pism sądowych i komorniczych.

Zadzwoń lub Napisz!

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Jesteśmy dostępni przez telefon lub przez nasz formularz kontaktowy na stronie – pomożemy Ci dobrać odpowiednie kroki do rozwiązania Twojej sprawy. Wybierając nas – wybierasz sprawdzonego i godnego zaufania prywatnego detektywa w Poznaniu.

Umów się na konsultację telefoniczną w dogodnym dla Ciebie terminie!


Pozostajemy do państwa dyspozycji:

Pon – Pią 08:00-18:00 ·  +48 509 934 904 · biuro@debtos.pl