Prywatny detektyw

DYSKRETNIE SPRAWDŹ SWOJEGO PARTNERA Umów się na konsultację USTAL MIEJSCE POBYTU
OSÓB I RZECZY
Umów się na konsultację
ZNAJDŹ UKRYTY MAJĄTEK
I ZADBAJ O BYT SWOJEJ RODZINY
Umów się na konsultację

Detektyw Poznań

Jesteśmy specjalistami w zakresie pozyskiwania materiałów dowodowych do postępowań sądowych w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych i gospodarczych. Ustalamy miejsca przebywania osób, weryfikujemy zatrudnienie i stan majątku dłużników oraz potwierdzamy powiązania osobiste i gospodarcze – zgodnie z Ustawą z dnia 6 lipca 2001 r. o Usługach Detektywistycznych (Dz. U. 2002 Nr 12 poz. 110 z późn. zm.).

Kompleksowo przygotowujemy materiał dowodowy tj. dokumentację fotograficzną, audiowizualną, raport z czynności  – dostosowany do standardów dowodowych w postępowaniach sądowych.

Posiadając ponad 15-letnie doświadczenie, wiemy, że każda sprawa jest indywidualna i dlatego umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z bezpłatnej konsultacji – zawsze przed podjęciem czynności w sprawie, w celu określenia jej charakteru i najlepszego sposobu rozwiązania. Prosimy o umówienie konsultacji poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z krótkiego formularza na stronie – skontaktujemy się wtedy zwrotnie we wskazanym przez Państwa terminie. 

 

Detektyw Poznań

Zakres usług

Ustalenie miejsca
przebywania dłużnika

Przeprowadzamy czynności w zakresie ustalenia aktualnego miejsca zamieszkania dłużnika i przygotowujemy kompletny materiał dowodowy do wykorzystania w postępowaniu sądowym

Poszukiwanie majątku
dłużników

W celu skutecznego odzyskania należności przez wierzyciela, prowadzimy czynności w zakresie pełnego ustalenia rzeczywistej sytuacji majątkowej dłużnika

Sprawy
rodzinne

Zdobywamy materiały dowodowe w sprawach rodzinnych tj. alimentacyjnych i rozwodowych. Przeprowadzamy również rzetelną weryfikację podejrzeń o zdradę partnerską lub małżeńską.

Wywiad gospodarczy

Weryfikujemy sytuację ekonomiczną, majątkową oraz prawną przedsiębiorstwa w celu ustalenia jego wypłacalności, powiazań i wiarygodności

Sprawy kryminalne

Prowadzimy czynności mające na celu ustalenie, weryfikację i zebranie materiału dowodowego do wszczęcia postępowania przygotowawczego w sprawie karnej

Ochrona biznesu

Kompleksowo pomagamy zabezpieczyć się przedsiębiorcom przed wypływem informacji niejawnych i stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa

Gdzie świadczy usługi detektyw Debtos?

Jako detektyw z Poznania, naturalnym moim obszarem działania jest rejon wielkopolski oraz okoliczne województwa jak lubuskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie
i łódzkie. Stale prowadzę czynności również na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności w obszarze Warszawy i jej okolic.

W indywidualnych przypadkach, również prowadzę postępowania w innych rejonach Polski, natomiast w powyżej wymienionych mogę legitymować się ponad 20-letnim doświadczeniem, pozwalającym zagwarantować najbardziej szeroki i kompleksowy zakres usług.

 

Zawsze jednak proszę o skorzystanie z bezpłatnych konsultacji przy sprawie, podczas których otrzymacie Państwo jasną deklarację czy poprowadzę konkretną sprawę, tak aby zapewnić Państwu najwyższą fachowość i profesjonalizm.

Ważne! Jeżeli uznam, że nie jestem w stanie podjąć się konkretnej sprawy w określonej lokalizacji, to kierując się doświadczeniem polecę Państwu firmę, która wedle mojej najlepszej wiedzy, będzie w stanie pomóc Państwu w rozwiązaniu problemu. Nie wahajcie się Państwo zadzwonić i zapytać. Od tego jestem.

Bezpłatna konsultacja

Potrzebujesz porady lub zweryfikowania określonych informacji? Wypełnij anonimowy formularz i umów się na bezpłatną konsultację.


Opinie Naszych Klientów

 • Sample testimonial content area

  Sameple Name
  Sample Position
 • Sample testimonial content area

  Sameple Name
  Sample Position
 • Sample testimonial content area

  Sample Name
  Sample Position
 • Sample testimonial content area

  Sample Name
  Sample Position