Weryfikacja biznesowa kontrahenta oraz pracowników

Dlaczego warto przeprowadzić weryfikację biznesową kontrahenta?

Prowadzenie w dzisiejszych czasach działalności gospodarczej nie należy do najłatwiejszych. Prócz licznej biurokracji oraz koniecznych do spełnienia formalności, niezbędnym dla efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej jest posiadanie szerszej wiedzy o obecnych oraz przyszłych kontrahentach. Co więcej, przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu z kimś współpracy, ustalaniem warunków tej współpracy czy też zawarciem umowy – warto dokonać rozeznania biznesowego i dowiedzieć się, z kim tak naprawdę podejmuje się współpracę.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, biuro detektywistyczne DEBTOS świadczy na ich rzecz usługi z zakresu szeroko pojętego wywiadu gospodarczego. W ramach świadczonych usług oferujemy dokonanie weryfikacji obecnych oraz przyszłych partnerów biznesowych, ich możliwości finansowych a także powiązań osobowych oraz kapitałowych. Informacje te są konieczne do zabezpieczenia interesów przedsiębiorcy, który współpracuje z innymi podmiotami działającymi na rynku.

Przed podjęciem decyzji o podjęciu współpracy z innym podmiotem czy wydaniem towaru z odroczonym terminem płatności, warto jest mieć pewność, że Twój kontrahent dysponuje odpowiednim kapitałem oraz możliwościami na dokonanie zapłaty. Informacje te są również kluczowe w trakcie negocjacji. Twoja pozycja negocjacyjna jest tym lepsza, im większą wiedzą dysponujesz o kontrahencie – dzięki temu możesz swobodnie ustalać warunki współpracy.

Dlaczego Wybrać Nas?

Profesjonalizm i Doświadczenie

Nasz zespół składa się jedynie z licencjonowanych detektywów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dyskrecja i Poufność

Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo przekazywanych informacji. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa w związku

Dostosowanie do potrzeb klienta

Oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań prawnych i indywidualnych oczekiwań każdej kancelarii.

Współpraca z ekspertami

Ścisła współpraca z prawnikami z różnych specjalizacji, biegłymi sądowymi oraz specjalistami IT w celu zapewnienia kompleksowej obsługi, która skutecznie przyczynia się do dokonania kluczowych postępów w sprawie.

Weryfikacja biznesowa kontrahenta oraz pracowników

Zakres usług

Sprawy
gospodarcze

Prowadzimy dochodzenia w sprawach oszustw firmowych, niewłaściwego wykorzystania majątku firmy. Zabezpieczanie dowodów cyfrowych oraz dokumentów papierowych. Śledzenie transakcje i przeprowadzamy analizę finansowa podejrzanych działań.

Weryfikacja
Biznesowa Kontrahenta

Ustalamy sytuację ekonomiczną, majątkową oraz prawną przedsiębiorców w celu weryfikacji ich wypłacalności, powiązań kapitałowych oraz wiarygodności przed udzieleniem im kredytów kupieckich lub zawarciem kluczowych umów.

 

Weryfikacja
Pracowników

prawdzamy przeszłość i obecne działania kandydatów do pracy oraz aktualnych pracowników, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa firmy.

 

 

 

Konsultacje z Zakresu Bezpieczeństwa

Oferujemy porady dotyczące ochrony danych osobowych i mienia.

 

Zadzwoń lub Napisz!

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Jesteśmy dostępni przez telefon lub przez nasz formularz kontaktowy na stronie – pomożemy Ci dobrać odpowiednie kroki do rozwiązania Twojej sprawy. Wybierając nas – wybierasz sprawdzonego i godnego zaufania prywatnego detektywa w Poznaniu.

Umów się na konsultację telefoniczną w dogodnym dla Ciebie terminie!


Pozostajemy do państwa dyspozycji:

Pon – Pią 08:00-18:00 ·  +48 509 934 904 · biuro@debtos.pl